Faceți căutări pe acest blog

duminică, 21 august 2011

Desfasurarea meciului

Meciul a inceput cu o uriasa ocazie de gol pt echipa noastra favorita insa portarul advers a respins miraculos,tot stadionul a incremenit la ocazia numarului 7 de la echipa adversa.....apoi prin minutul 23 mijlocasul dreapta Vasilas Alin deschide scorul pt echipa noastra,in minutul 28 Jucan Ionut este faultat in careu si se dicteaza lovitura de la 11 metri,care in cele din urma este ratata de acelasi numar 10 al echipei,la pauza scorul era de 0-1 petru CS Somesul Apahida...echipa noastra pune mare presiune pe rivali iar in minutul 61 Jucan Ionut marcheaza golul de 0-2,minutul 65 este marcat de marea ocazie a numarul 9 Vasilas Alin care din 6 metri suteaza in bara,ca apoi in minutul 70 sa duca scorul la 0-3 pt echipa noastra,Capitanul echipe numarul 18 Pojar Florin iese la rampa in minutul 75 cand inscrie pt echipa sa ducand scorul la un veritabil 0-4,in minutul 80 Vasilas Alin incheie umilinta pt echipa adversa inchizand tabela la un rusinos 0-5,astfel reusind hattrik-ul:)..Bravo Alinutz!!!!